Opłacalny transport aut z Belgii


Zastanawiając się nad zakupem samochodu, każdy z nas rozważa, jak można oszczędzić. Jeżeli nawet nie na samym samochodzie, to przynajmniej na wydatkach, które towarzyszą transakcji. Mowa tutaj np. o transporcie samochodów z Belgii. Auta kupowane za granicą są zazwyczaj dostępne w nieco, a zdarza się, że nawet znacznie lepszych cenach niż na polskim rynku. Najpopularniejszymi kierunkami transportu samochodów są Belgia, Niemcy oraz Holandia. Mamy zaufanie do poprzednich właścicieli z tamtych terenów oraz jakości produkowanych tam marek, dlatego tak często decydujmy się na transport aut z Belgii.

Transportujemy samochód z Belgii

Jeżeli uda nam się znaleźć satysfakcjonującą ofertę samochodu sprzedawanego w Belgii, to ostatnią kwestią do rozwiązania pozostaje transport. I mamy tutaj kilka opcji, które w zależności od twojej sytuacji będą rozwiązaniem tego problemu. Pierwszym z nich jest oczywiście samodzielny wyjazd i powrót z nowo zakupionym samochodem. Nie jest to zawsze możliwe, a poza tym, często wiąże się z koniecznością pokonania bardzo długiej drogi i zazwyczaj poświeceniem minimum 2 dni na podróż. Korzystniejszym rozwiązaniem może być transport samochodów z Belgii - https://sined.pl/transport-aut-z-belgii/ we współpracy z profesjonalnymi przewoźnikami.

Jakie są koszty transportu samochodu z Belgii?

Jeżeli zdecydujemy się na samodzielny wyjazd, to do największych kosztów będą należeć opłaty za paliwo i ewentualny nocleg po drodze. W sytuacji, kiedy stwierdzimy, że lepszym wyborem jest współpraca z przewoźnikami, to znacznie łatwiej będzie oszacować koszty transportu auta z Belgii. Cena takiego przejazdu jest zależna od wielu czynników, m.in. wagi i rozmiaru samochodu, długości trasy, którą musi pokonać przewoźnik oraz stanu sprawności samochodu, ponieważ w zależności od tego czynnika, przewoźnik musi przygotować odpowiedni sposób przetransportowania nowo zakupionego auta.

Transport samochodów z Belgii do Polski lora uznaje się za jedną z dłuższych tras, dlatego przejazdy są w bardzo korzystnej cenie około 1,1zł/1 km. Zdarza się jednak, że można natrafić na tańsze oferty, kiedy to przewoźnik poszukuje dodatkowego doładunku.